Due to the winding down of the Mina Protocol Community grants program Jan 2023, this website is no longer updated. Please follow @minacryptocom for the latest news.

Yeni Türkçe Discord Kanalı (Türkçe olarak) 🇹🇷

(This news has been written by Gerçek Kriptocu for the Turkish Mina Community regarding a new Community Discord Channel for Mina Protocol).

MinaHub Discord sunucusu tamamen Mina Protokol hakkında her türlü detaya ve bilgiye ulaşabildiğiniz yeriniz olarak düşünebilirsiniz. Ayrıca Mina ile ilgili sorularınızı özgürce tartışabildiğiniz bir ve tamamen katılımcılarıyla güçlenen bir sunucu olacak!”

Twitter hesabım eylemlerimin sesi olma niteliğinde, özellikle Mina Protokol videolarım ve makalelerimi duyurmamda çok önemli! Yeni açmış olduğum websitem http://MinaTimes.com‘da tüm mina videolarımın metin hallerini yayınlayacağım bir alan olacak! Her hafta Youtube kanalımla eş zamanlı olarak websiteme de yeni içerikler ekleme özen göstereceğim! MinaCrypto ya beni her zaman desteklediği için çok teşekkür ederim.

Join Discord / Follow on Twitter
(Other popular Turkish Community Members @talha @xenito)

Disclaimer
We are not qualified brokers/dealers, or investment advisors. This website and its associated content is not a service for the giving or receiving of financial or investment advice. None of the content constitutes – or should be understood as constituting – a recommendation to enter in any securities, cryptocurrency, or cryptoasset transactions or to engage in any of the investment strategies presented in my discussions or content provided. We do not provide personalised recommendations or views as to whether a stock, cryptocurrency, cryptoasset or investment approach is suited to the financial needs of a specific individual.

Leave a Reply